‘Süslü Hanımefendiler’ Karşıyaka’da pedalladı

Mustafa Kemal Atatürk, Anası ve Hanım Hakları Anıtı’nda buluşan yüzlerce bisikletli hanım, hep beraber pedal çevirdi ve tur sonunda gene başlangıç noktasına döndü. Rengarenk giysileri ve süslü bisikletleriyle kenti şölen yerine dönüştüren bayanlar, DJ Ersin’in Anıt önünde sergilediği performansla da eğlence dolu anlamış olur yaşadı, turun 10. yılını coşkuyla kutladı.

“İZLEMEYE DOYAMADIM”

Büyük ilgi gören etkinliğe, Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’ın eşi Öznur Tugay da katıldı. Tüm katılımcılara ve alın teri dökenlere teşekkür eden Tugay “Karşıyaka’da bugün o şekilde bir gurur yaşadım ki izlemeye doyamadım. İyi ki Karşıyaka var, iyi ki İzmir var, iyi ki bu şekilde binlerce güzel hanım var. Oldukca gururluyum” dedi.

“İYİ Kİ KARŞIYAKA’DAYIZ”

Süslü Hanımefendiler Bisiklet Turu’nun kurucusu Gökyüzü Gür de “İyi ki Karşıyaka’da, doğru yerde yapmışız bu etkinliği. Karşıyaka Belediye Başkanımız Dr. Cemil Tugay’a sonsuz teşekkür ediyorum. O bizi anlamış oldu, ne hayata geçirmeye çalıştığımızı anlamış oldu. Sahneyi bayanlara bırakmak istedi, o denli da nazik bir insan. Kendisine yeniden fazlaca teşekkür ediyorum. Eşi Öznur Tugay ise geçen yıl turumuza sessiz sedasız geldi, fazlaca şık bir halde arkalarda bisiklet sürdü. Bu yıl da bizlere görkemli bir ev sahipliği yapmış oldu. Sayın Öznur Tugay’a da sonsuz teşekkürler” diye konuştu.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.