Lağım çukuru Ekşi Lügat’te 7 yaşındaki çocuğa istismar itirafı kan dondurdu

HESAP VERSİN ÇAĞRISI

Sadece, Ekşi yalnız bu kadarını yapmış oldu. Söz mevzusu iğrenç paylaşıma gelen tepkiler ise kullanıcının hukuk önünde hesap vermesi yönünde oldu.

EKŞİ SÖZLÜK’TEKİ İLK ALÇAKLIK DEĞİL

Bu iğrenç paylaşıma Ekşi Lügat yabancı değil. Bebek katili terör örgütü PKK güzellemesi yapanlara kucak açan, İslam’a hakaret edenlere ses çıkarmayan seçmenleri aşağılayanlara sahiplenen ve idrak oyunu yapmak için mevzu başlıklarına müdaha eden Ekşi Lügat’ün geçmişi kirli işlerle dolu.

Provokatif yayınlarla kaossever bir tutum sergileyen, kara propaganda oyunları ve iftiraya dayalı yanlış yönlendirmelerle sokakları karıştırma peşine düşerek açıkca ayaklanma çağrısı meydana getiren ‘Ekşi Lügat’ isminde lağım çukuru, her geçen gün skandal başlıklar altında nefret kusmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde “halkın ayaklanması için daha ne olması gerekiyor” başlığını gündeme sokarak darbe çağrısı meydana getirilen ve “RTE’nin minimum 2028’e kadar ülkeyi yönetecek olması” başlığı altında “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı birisi öldürsün” yorumlarına yer verilen Ekşi Lügat’ün (Çöplük) toplumu ateşe sürükleyen skandallarının arkasından Twitter’da “Ekşi Lügat kapatılsın” çağrıları dolaşıma girdi.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.