Antalya’da 5 yıldızlı otelde korkulu katliam! Rus gezgin anne ve babasını çekiçle öldürdü: Katliam anını çekti sonrasında itiraf videosu yayınladı

CİNAYET SONRASI İTİRAF VİDEOSU ÇEKMİŞ

Antalya’da, 5 yıldızlı otelde münakaşa sonrası çekiçle saldırmış olduğu babası Pavel Stepanov ve anası Tatiana Stepanov’u öldürüp, kaçan ve bugün yakalanan Dmitry Stepanov’un, vakadan sonrasında bir itiraf videosu çekmiş olduğu ortaya çıktı. Dmitry Stepanov’un cinayeti gerçekleştirdiği günün akşamında bir toplumsal paylaşım sitesinde ‘katliam itirafı’ diye video yayınladığı belirlendi. Dmitry Stepanov’un videoda, “Benim adım Dima. Ben bugün babamı öldürdüm. Şu sebeple çocukluktan beri bana saldırı etti. Beni çocukken o şekilde dövdü ki benim boynum ve belim hasar aldı ve bu vakaya amcam tanık, adı Ş.N. Gece gelip esrar içip beni döverken 2005’te kulak zarlarım yırtıldı, hekim da buna tanık. Babaannem diyordu ki ‘Bende değişik bir güç varmış’ ve bundan dolayı babam beni hep akıl hastanesine yatırırdı. Ben şu anda Türkiye’deyim. Ben en başta biliyordum bunu hayata geçirmeye karar verdim ve bunu yapmak zorundaydım. Şu sebeple Rusya’da babam beni yine akıl hastanesine yatıracaktı. Fakat ben orayı istemiyorum. Ben korkuyorum. Bana yardım edin. Şu sebeple ben şu anda çaresiz kaldım. Ben bu canavarı öldürdüğüm için doğrusunu yaptım. Şu sebeple benim abim uyuşturucu kullanmaktan öldü. Babam ona da aynısını yapmış oldu. Çocuklar yetişirken ebeveynlerini değerlendiriyorlar. Hiçbir süre ben kimseyi üzmedim” söylediği tespit edildi.

CİNAYETİ NASIL İŞLEDİĞİNİ ANLATTI

Öte taraftan Antalya’da yakalandıktan sonrasında Manavgat’a getirilen Dmitry Stepanov’un otele götürülmüş olduğu ve burada cinayeti iyi mi işlediğini anlattığı öğrenildi.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.